O nas

Nasza firma

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą opon, felg i kół, prowadzącym sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasza firma działa od blisko 20 lat, dzięki czemu posiadamy ogromną wiedzę i możliwości w naszej branży. 

 Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby dokładnie selekcjonować i testować każdy produkt, który trafia do naszego magazynu. Przeprowadzamy rygorystyczne kontrole jakości oraz sprawdzamy stan techniczny, zużycie i autentyczność produktów, aby zapewnić naszym Klientom towar optymalny, spełniający ich oczekiwania.

Opony

W naszej ofercie można znaleźć opony z różnych lat produkcji i o różnym stopniu zużycia bieżnika.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się opony w różnych kategoriach takich jak: Np. nowe, prawie nowe, używane opony o większej głębokości bieżnika i używane opony o mniejszej głębokości bieżnika.

Felgi

Koncentrujemy się na oferowaniu wysokiej jakości felg spełniających najwyższe standardy. Nasze felgi są starannie dobierane, aby zapewnić ich trwałość, wytrzymałość i niezawodność.

Każda felga poddawana jest rygorystycznym testom jakościowym, aby mieć pewność, że jest wolna od wad konstrukcyjnych, takich jak pęknięcia czy odkształcenia.

Koła

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kół, dostosowane do różnych potrzeb i preferencji. Podczas procesu selekcji przywiązujemy dużą wagę do jakości felg i opon.

Nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy, aby mieć pewność, że są wolne od jakichkolwiek usterek. Większość naszego asortymentu, w przypadku kół, to produkty dedykowane do BMW oraz MINI, jednak w ofercie posiadamy wiele kół do innych modeli samochodów.

Części BMW i MINI

Skupiamy się na dostarczaniu komponentów najwyższej jakości, które spełniają najbardziej wymagające standardy, zarówno dla pojazdów marki BMW, jak i MINI.

Dążymy do zapewnienia naszym klientom pewności, że oferowane przez nas komponenty są gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji z użytkowania pojazdów BMW i MINI.

Certyfikat i gwarancja

Niektóre nasze opony mogą posiadać „łatkę” na bieżniku. Każda opona sprawdzana jest ciśnieniowo na kilku etapach przez wyszkolonych specjalistów, dlatego na zakupione opony udzielamy gwarancji!